top of page

Weronika i Tomek

Dziękujemy za piękne prowadzenie imprezy weselnej! Góralom i Ślązakom generalnie ciężko dogodzić, ale ten Pan radzi sobie z tym świetnie! Jeszcze raz dziękujemy i jak tylko będą zdjęcia gotowe to się podzielimy z przyjemnością! :DPozdrowienia, heheheeeej!

Karina

Grzesiu chylę czoła!!!. Nic dodać nic ująć... lepszej oprawy muzycznej nie mogłam sobie wymarzyć!!! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!!
100% roztańczonych gości, 100% zadowolenia, 100% gratulacji za tak dobrego DJ'a , 100% trafionych zabaw. 
Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.
Kto się zastanawia kogo wybrać niech nie myśli długo. Grzesiu jest najlepszy!!!
POLECAMY GORĄCO!!

Aga i Jarek

Człowiek z pasją -TAK!!! To ON! Profesjonalny DJ i wodzirej o niespotykanej pozytywnej energii. Miłośnik muzyki i ludzi, potrafi zabawić i rozbawic każde towarzystwo. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za WSZYSTKO!!!

Dziękujemy ślicznie Dj Grzesiek za prowadzenie naszego wesela. Nasi goście i my również super się zabawili, była fajna muzyka, ciekawe gry i bardzo dobra atmosfera. Polecamy serdecznie!!!

Kamila

Grzesiek zrobił nam studniówkę jedyną w swoim rodzaju! Nie dość, że jest świetnym DJ, dla każdego puści coś dobrego, to jako wodzirej już totalnie wymiata! Z tego co wiem, to na żadnej studniówce nie mieli takich zabaw jak my i każdy był mega pozytywnie zaskoczony. Polecam z całego serduszka! :) (gdybym mogła, to dałabym z 10 gwiazdek)

bottom of page